Soluma PR

Eksperci od zarządzania wizerunkiem marki.

Soluma PR to agencja public relations, której kompetencje wykraczają poza klasyczną komunikację medialną na rzecz firm. Oferujemy kompleksową opiekę nad wprowadzaniem marki na rynek, poprawianiem jej rozpoznawalności oraz ochroną wizerunku. Wyróżnia nas praktyczna znajomość specyfiki mediów, w tym ogólnopolskich, dzięki czemu dokładnie wiemy, jakich metod używać, by zagwarantować marce pozytywne zainteresowanie ze strony czwartej władzy.

agencja public relations

Dziennikarze najlepiej wiedzą, co lubią media

W naszym zespole pracują zarówno byli, jak i czynni dziennikarze mediów ogólnopolskich. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy w największych redakcjach radiowych i prasowych. Dzięki temu nie musimy zgadywać, jak zachęcić media do współpracy z Twoją marką. My to wiemy.

Media tradycyjne i elektroniczne są najszybszą drogą dotarcia do klientów. Wykorzystujemy zasięg liczących się redakcji i portali internetowych, by mówić o Twojej marce i stopniowo budować jej rozpoznawalność.

Opieka nad marką od A do Z

Jako jedna z nielicznych agencji PR na rynku oferujemy zarówno działania akcyjne, jak i długofalowe. Nie związujemy Klientów sztywnymi, wielomiesięcznymi umowami, bo stawiamy na elastyczność. Wychodzimy z założenia, że jeśli będziesz zadowolony z naszych usług, nigdy nie przyjdzie Ci do głowy pomysł zakończenia współpracy. To zdrowe, uczciwe, wygodne – przede wszystkim dla Ciebie.

Możesz nas wynająć do zorganizowania okazjonalnego eventu, przeszkolenia pracowników z zakresu odpowiedzialności za markę, nauczenia Cię, jak występować w mediach, a także do kompleksowego wprowadzenia marki na rynek. Zostań na naszej stronie i znajdź usługę, która jest Ci najbardziej potrzebna.

Bez korpomowy

Celujemy w obsługę małych i średnich firm. Bardzo cenimy sobie kontakt 1 na 1 i uczciwą współpracę na prostych zasadach. Ty oczekujesz efektu, my go zapewniamy. Nie nawijamy makaronu na uszy, nie obiecujemy złotych gór. Oferujemy skuteczne rozwiązania i rzetelną pracę na rzecz Twojej marki. Rozwiązania dobieramy do Twojego budżetu – nigdy odwrotnie.

Jeśli tego właśnie oczekujesz, jesteśmy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami w najwygodniejszej dla Ciebie formie.

Liczby:

  • Ponad 10 – lat doświadczenia w mediach ogólnopolskich
  • 100% - skupienia na potrzebach marki Klienta
  • 1000 – pomysłów na wyróżnienie Twojej marki

O firmie